درباره ما

کشت و صنعت ودامپروری فارس

شرکت کشت و صنعت ودامپروری فارس بزرگترین تولیدکننده تخم مرغ(پارسیرنگ) درنیمه جنوبی کشور و دارای ظرفیت یک میلیون و هشتصد هزار مرغ تخمگذار و توان تولید سالانه 26000 تن تخم مرغ در انواع معمولی،امگا 3 ،ویژه( با طعم محلی)و دو زرده (در بسته بندی های 4،6،9،10،12،15،18،30عددی)می باشدکه موفق به کسب نشان ها و افتخارات ملی و بین المللی کیفی و مدیریتی متعدد گردیده است.عضویت در انجمن بین المللی تخم مرغ(IEC)،دریافت گواهینامه های ISO9001،ISO2000،HACCP،نشان حلال و نشان استاندارد ملی ایران برای اولین بار در صنعت تخم مرغ،وبرگزیده شدن به عنوان مرغدار نمونه کشور ،بخشی از این نشان ها و افتخارات است.
تولید خوراک دام و طیور (سیرنگ)،کمپوست بیولوژیک(پارسیرنگ جنوب)و زیتون (پارسیرنگ)از دیگر فعالیت ها و تولیدات شرکت کشت و صنعت ودامپروری فارس است.
توان تولید کارخانه تولید دان(پلت)که از بزرگترین کارخانه ها در نوع خود در کشور محسوب می شود،20تن در ساعت و 90000 تن در سال و انواع آن شامل خوراک دام،طیورو آبزیان،با دانه بندی های مختلف می باشد و توان تولید کارخانه خوراک دام و طیور(مش)30 تن در ساعت و 144000تن در سال است.
کمپوست تولیدی این شرکت دارای بهترین کیفیت و بازدهی ،با درصد بالایی از مواد آلی و عناصر میکرو و ماکرو وبدون بذر علف های هرز،پاتوژن های مضر و تخم آفات است،به میزان یک سوم از نیاز به ابیاری می کاهد،مقاومت گیاهان را نسبت به خشکی ،سرما و بیماری های خاک افزایش و نیاز به مصرف سموم شیمیایی را کاهش می دهد.
همچنین،محصول زیتون این شرکت که حاصل باغ های بزرگ و ممتاز آن و در رده محصولات "سالم"است،به صورت خام و زیتون شور بازار عرضه می گردد.
نشانی تارنما: www.parsirang.com